KONST / Litografier / Färglitografi 13967694
nr 1396 7694
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 36/240. Motivet: 39x28, yttermått inklusive ram: 55x41 cm
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:19:10
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr